Atalakitas alatt
Oltárkép születik: Christus Victor quia Victima

Gyülekezeti események, hírek

_Vendégek Noormarkkuból és Raumából_

Noormarkkui tervérgyülekezetünk csoportja június 4-8 között, raumai testvérgyülekezetünk csoportja június 30. és július 7. között látogat Magyarországra, keresi fel gyülekezetünket.

_Esa Saura raumai lelkész beiktatása_

Esa Saurama raumai megválasztott lelkész beiktatására 2004. június 13-án került sor a raumai Szent Kereszt templomban. Kósa László lelkész képviselte gyülekezetünket az ünnepélyes alkalmon.

Esa - sokunk ismerőse - Helsinkiben született. Teológiai tanulmányait 1970-ben fejezte be a Helsinki Egyetem Hittudományi Karán. 1970-től szolgált Lahtiban, Hämeenlinnában és Turkuban. Raumában 1979 óta szolgál.

_Finn testvérgyülekezetünk látogatása Rákoskeresztúron_

Június 30 és július 7. között kerül sor raumai testvéreink magyarországi látogatására. A gyülekezeti csoportot Esa Saurama lelkész vezeti.

Elérhetőségünk
Alkalmaink
Kiadványaink, publikációink

Ikka Kantola püspök, Esa Saurama lelkész és Sinikka Siilos a beiktatási ünnepségen